Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd

profil firmy

Zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości firma Novgen produkuje jednofazowe, trójfazowe i hybrydowe falowniki, akumulatory do magazynowania energii w domach mieszkalnych oraz jedno rozwiązanie do mini elektrowni.Nasze ośrodki badawczo-rozwojowe i produkcyjne zajmują się innowacjami produktowymi i technologicznymi oraz wykonalnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostosować się do trendów rynkowych i dostarczać użytkownikom dostosowane produkty i rozwiązania.

 

* 26 lat doświadczenia w dziedzinie energii odnawialnej

* Jednoosobowe rozwiązanie

* Wsparcie lokalne przed sprzedażą i po sprzedaży

* Duża zdolność badawczo-rozwojowa

 

Novgen zapewnia produkty łatwe do zainstalowania i ekonomiczne z niezawodną, długotrwałą wydajnością i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen NOVGEN Digital Energy Co., Ltd jest spółką zależną grupy JIAWEI ((kod akcji:300317), zajmującą się rozwojem rozwiązań magazynowania energii zorientowanych na użytkownika.Naszym podstawowym zadaniem jest przewodzenie w wprowadzaniu bezpiecznychW NOVGEN dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie czystej energii oparte na filozofii skupionej na kliencie.Jesteśmy napędzani nieugiętym zaangażowaniem w ciągłe innowacje, zapewniając dostarczanie konkurencyjnych, niezawodnych i zaufanych produktów i usług naszym klientom.

 

VIDIS, nasza europejska siedziba w Hamburgu, Niemcy została założona w 1983 roku.zapewnienie, że rozwiązanie do magazynowania energii słonecznej na balkonie pozostanie wydajne i niezawodne przez kolejne lata.

 

Dołącz do NOVGEN w drodze do zrównoważonej przyszłości, w której energia słoneczna staje się integralną częścią naszego życia.

Chiny Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd profil firmy 0

 

 

Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

marki : NOVGEN

Ilość pracowników : 50~200

Coroczne wyprzedaże : 50M-80M

Rok założenia : 2023

pc Export : 90% - 100%